Producten
Onze producten
Blader door het aanbod van Sakina Trading: bakkerij en patisserie, diepvries, horeca en winkelproducten. Prijzen en actuele voorraad ziet u in de webshop, zodra u klant bent.
Bakkerij & patisserie 685
Koffiekoeken 71
Bekijk in de webshop
19a57 chocoladebrood met fijne boter 15x75g
Appelflap brioch 54st
B 158 afgebakken botercroissant 36st
B&b berlijnse bollen 72st
B&b black label lange suisse 110st
B&b black label rond suisse 110st
B&b boterkoek rozijnen 170st
B&b deense strik 48stuk
B&b frangipanekoek 80g 120st
Bl cerecroissant 25kg
Boter rozijnen (021) 150st
Bp (95) croissant-feuilletage
Bridor croissant recht boter - les success 70g 165st
Chocoladebroodje bote 150pr rmm7 7587
Chocoladebroodje met boter kob 5002079
Chocoladebroodjes charente 1234a
Croissant char 180st 1231a
Croissant charente 180st mbii 78958
Croissant df28666
Croissant mbii 19182 180x60gr
Crude butter croissant straight 65g
D85 doony's pinky 36st
Délifrance croissant viennoisine 180 stuks x 60g s7054
Eclair pq 140st
Gevulde eclair 48 st mb
Holeki frangipane cru 50x120gr
Holeki rijsttaart dv 45x165gr
Kb195 meergranen croissant 54 st
Kb22 48st
Kb266 pistache croissant gevuld (doos 48x80g)
Kb42 chococremebroodje 95gr 80st
Kb80 achtkoek gevuld 45st
Mini chocoladebrood 200st
Mini-croissants mb 200st 33980
Molco boter chocoladebroodje vgr 24601 70st
Molco boter crossants 200st 24558
Molco botercroissant vgr 24600 60st
Molco frangipannetaartjes 28825.72stuk
Molco vierkante koeken 50g 190st
Pastridor amandelcroissant recht 21830000
Pastridor chocoladebroodje 21860000 (48st)
Pastridor delice croissant gebogen met franse boter 70g/48st 24560002
Pastridor golden butter croissant straight
Pastridor hazelnoot-choco croissant recht 21820000
Pastridor sg appelkroon 6095
Pastridor sg kaneelkoek 45x87g 226695
Pastridor sg vanillekroon 218394
Pastridor sg* frambozen kroon 98gr
Pastridor sg* pecan-noten koek 98gr 218392
Pastridor sg*assortiment mini viennoiserie 22320000
Pruve mini gebak assortiment 43st
Torsade choc.met boter 60st
Nog 19 producten zonder foto
- Ambachtelijke botercroissant kob 2204154
- B&b boterkoek 185st
- B&b karamelstrikken 48st
- Broodje met appel en kaneel
- D11 doony's party 36stuk
- D5 doony's mixed box 60stuk 58337
- D80 doony's choco 36stuk
- Dh frangipanetaartje zonder glazuur 36st 2104718
- Eclair leeg diversyfood 100st
- Kb55 framboos mascarpone koek 100g/80stk
- Mattetaart m.b 100st
- Panesco mini croissant au beurre 160st 5000648
- Pastridor chocolade bdoodjes premium 75g 17920000
- Pruve boterhoorn 72st
- Rb2 appelgebak banketbakkersroom 110gr 46st
- Rijsttaatjes 100st
- Sakina mattentaart 135gr 45 st
- Strikken chocolade druppels 60st 27540
- Vdl artisanal eclair 80271 72 st
Grondstoffen 64
Bekijk in de webshop
Bloemsuiker 5x2kg 10kg
Bruggeman gist 500gr
Choquit biscuit 10kg komplet
Cp rich 25kg
Fond neutral 2.5kg
Gelatinepoeder la patelier 1kg halal or
Glucose 15kg
Imperial vanilla suiker 1kg
Kristalsuiker fijne korrel eu2 f k1 tienen
Kristalsuiker middelkorrel eu2 f k2 tienen
Melkpoeder vol 26% vreugdenhil 25 kg
Parelsuiker 4 10kg
Pati krem 12x1l
Perzik - helft - op siroop - spanje
Pudding imperial 25kg
Puratos classic lemon cl 1kg
Puratos cremyvit 15kg
Puratos deli caramel 5kg
Puratos deli citroen 5kg
Puratos nuxel pistachio 5 kg
Puratos o'tentic durum 1kg
Puratos rustic cl
Puratos tegral satin creme red velvet
Puratos tegral vita-plus gekiemde granen
Puratos tijgerpapmix 15kg
Quelli c3646 5kg
Semoule etra fin 5kg
Semoule fijn 5kg
Semoule moyenne 5kg
Semoule type ii 25kg
Semoule type v harde 25kg
Suiker granulated 25kg
Suiker raftisneeuw 5kg
Waldkoren integraal donker 09433
Waldkorn ''classic'' 25kg
Waldkorn / decor 5kg
Waldkorn vital 25kg
Zout 25kg
Nog 26 producten zonder foto
- Cere 7 25kg
- Fond frambozen 2.5kg
- Geroosterdsesamzaad 25 kg
- Pistache noten gehakt 2-6mm natuur
- Puratos tegral amanda nafnac 20kg
- Puratos tegral vita-plus havermout
- S500 acti+ verbeteraar rspo sg
- Semolina 25kg
- Semoule gold extra fijn 25kg (xs)
- Semoule gold fijn 25kg (s)
- Semoule gold grosse 25kg (xl)
- Semoule gold moyenne 25kg (m)
- Semoule orge 25kg(tchicha)
- Semoule type grosse 25kg
- Semoule type iii 25kg extra fijn
- Semoule type moyenne 25kg
- Sezaam bleek 25kg
- Sezaam donker 25kg
- Tarwemeel dina star 11.5/680 25kg
- Tarwemeel dinalux 25kg
- Tarwemeel primo 11/680 25kg
- Volkoren medina 25kg
- Volkoren tara complet
- Volkoren toubkal 25kg
- Zemelen afv bakkerijkwalit 15kg
- Zout raffine extra fin
Brood 48
Bekijk in de webshop
B&b 6 original grains burger buns 10231710
B&b banana bread with hazelnut
B519 driehoekig meergranenbroodje fit 30st
Dh 2103107 half stokbrood wit 27cm 125g vgb (50st)
Dh 2103131 stokbrood wit breed vgb
Dh 2103669 half stokbrood fitness breed 28 vgb 40s
Dh 2104272 half stokbrood bruin country
Dh 2104273 half stokbrood wit country
Dh boerenpistolet bruin vgb 75 st 2103783
Dh ciabatta snack fb 2306500
Dh ciabatta snack fitness fb 2306980
Dh half stokbrood wit breed 27 fb 2103521
Dh keizerbroodje met maanzaad vgb 95st 2103204
Dh keizerbroodje met sesamzaad vgb 95 st 2103205
Dh keizerbroodje vgb 65 st 2103203
Dh mini mix boerenpistolets vgb 75 st 2104434
Dh mini mix keizer vgb 150 st 2103855
Dh mini mix rustiek fb 75 st 2306112
Dh panterpistolet vgb 65 st 2104318
Dh piccolo wit 15cm vgb 100 st 2103108
Dh speltpistolet vgb 75 st 2103991
Dh stokbrood wit 57cm vgb 25st 2104196
Dh tijgerpistolet vgb 65 st 2104156
Molco focaccia broodje pest rosso 24270
Panesco barra campesina 5001276
Panesco gluten-free bread smices mix 5001776
Panesco mini sandwich ts 2102054
Panesco pavé garde chasse 2104372
Pastridor half frans stokbrood wit 27cm 15470000
Pastridor hot dog broodje classic wit 17cm
Pastridor panini kruiden+grill+gesneden24700000 (50st)
Pastridor panini naturel gegrild 23440001 65st
Pastridor plus frans stokbrood fitness 224648
Pastridor plus frans stokbrood wit 57 cm 310gr 223285
Pastridor sandwich wit 16510000 100st
Pastridor stokbrood 260gr 57cm 1555
Pastridor stokbrood wit 57cm 270gx28st 1555006
Stokbrood wit 1/2 120gr 60 st
Nog 10 producten zonder foto
- Crepe du maroc m'samen zahia 350gr
- Dh 2104311 sandwish ts 100st
- Dh 2104335 stokbrood wit 57 cm
- Dh forestier vgb 2102128
- Dh panini wit 27 cm 2103987
- Dh pistolet wit vgb 60 st 2103942
- Dh restaurantbroodje wit 9cm vgb 190st 2103284
- Mini mix pains de table fb
- Painbrood bruin klein matlouh (pain complet) a30
- Suiker grieksbrood 10kg
Chocolade 46
Bekijk in de webshop
Belcolade blanc selection ct x605/j drops 15kg
Belcolade chocolate shavings donker sp-1 3kg
Belcolade chocolate shavings melk sm-1 3kg
Belcolade chocolate shavings wit sw-1 3kg
Belcolade dark backing chocolate 2x5kg c501/u:k10
Belcolade dark chocolade origine papua new guinea
Belcolade dark chocolate drops 2x5kg ct c501/j
Belcolade dark chocolate drops c501/j 15kg
Belcolade lait caramel selection drops 15kg
Belcolade milk chocolate drops o3x5/j 15kg
Belcolade pur prime pressed cocoa butter sustainable ct cb1 grains
Belcolade white chocolate drops ct x605/j 2x5kg
Cacaoboter callets™ ontgeurd - callebaut
Callebaut 811 54.5% callets (2.5kg)
Callebaut 823 33.6% 2.5kg
Callebaut cacaopoeder gealkaliseerd extra brute - dcp-22boexb-e0-89b
Callebaut callet 811 donker (10kg)
Callebaut callet 823 melk (10kg)
Callebaut callet white w2 28% (10kg)
Callebaut chocoladehagel dark1kg
Callebaut chocoladehagel wit 1kg
Callebaut crema dell'artigiano
Callebaut creme dell'artigiano bianca
Callebaut melkchocoladehagel 1kg
Callebaut tb 1.6kg tb-55-8-356
Callebaut w2-e4-u71 wit 2,5 kg
Chocolat mini-drops 10kg
Côte d'or l'original blanc-wit 400g (2xe 200g)
Donkere chocolade blok 811nv 56% callebaut
Fond choco 2.5kg
Melk chocolade blok 823nvcal-101/105 34% callebaut
Nutella 3kg
Patisfrance praliné noisette 50% bucket 5 kg
Puratos carat coverlux dark 10kg
Puratos carat coverlux melk 10kg
Puratos carat covrlux white 10kg
Schavelingen melk s91
Schavelingen wit mb
Witte chocolade blok w2 29,5% - callebaut
Nog 7 producten zonder foto
- Aiguebelle batons patisserie 450gr
- Belcolade cacao poeder 2x3kg
- Belcolade dark chocolate origins noir uganda 80, sustainable ct and organic
- Callebaut rocks chm-gl-47u23s-556
- Carat decocrem 520 ip
- Patisfrance praliné amande 50% bucket 5 kg
- Schavelingen fondant s81
Donuts 42
Bekijk in de webshop
B&b bl pistache donut
B&b donut côte d'or 48st
B&b donut daim gevuld 68g 2413
B&b donut heartshaped 48st
B&b donuts pinky 48st
B&b filly strawberry donut 48st
D132 doony's mini marshmallow 36st
D75 mini donuts gesuikerde 110st
Happy donut biscoff cocoa-mazing 48 st
Happy donut caramazing 4250992
Happy donut choc almighty 48st
Happy donut color sprinkles 2104788
Happy donut crushed candy white 4250839
Happy donut dolce tiramisu
Happy donut dubai diva 48 st
Happy donut funfetti 2104840
Happy donut goldenfry 48st
Happy donut nutzilla 2104792
Happy donut party mix 4250905
Happy donut pink monkey 4251056
Happy donut pinkie 4250971
Happy donut plain donut 4250935
Happy donut queen v 4250982
Happy donut spectaculous 4250841
Happy donut strawjelly jam 4250996
Happy donut zafari 2104780
Molco donuts fouree vanille 23271
Molco donuts milka gevuld 65g 48st
Molco oreo donut gevuld 1978 48st
Oreo donut 73g 2-pack 22019
Vamix 44993 donut feestdonut bulk 48x53g (d11)
Vamix 48484 donut pinky fraise vrac 48x53g (d85)
Vdm donut mars
Nog 9 producten zonder foto
- A9 doony's natuur 72st
- B&b donut bubble gum 48st
- B&b donuts party sprinkle 48st
- B&b filly berry donut 48st
- Dh 4242251 mixed bites 3x35st 25g
- Dh 4251174 halloween 57g
- Donut willamon tell 4250777
- Happy donut brabandon 4250822
- Happy donut ruffallo cream 4250993
Kleurstof 40
Bekijk in de webshop
24773 spray velvet rood velourseffect 400ml
Colorant charbon noire poudre mallard 60gr
Colorant rouge fraise poudre mallard 60gr
Colorants bleu ciel mallard
Colorants bleu indigo mallard
Colorants brun caramel mallard
Colorants brun chocolade mallard
Colorants jaune citron mallard
Colorants jaune oeuf mallard
Colorants noir charbon 100ml mallard
Colorants rouge fraise mallard
Colorants rouge framboise mallard
Colorants vert pistache mallard
Deco'relief poederkleurstof - blauw
Deco'relief poederkleurstof - bruin/marron
Deco'relief poederkleurstof - geel
Deco'relief poederkleurstof - groen
Deco'relief poederkleurstof - oranje
Deco'relief poederkleurstof - paars
Deco'relief poederkleurstof - rood 100g
Doucy granita siroop mojito 10l
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof bleu (blauw) 125ml
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof caramelbar 125ml
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof creme brulee 125ml
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof hazelnoot 125ml
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof marron (bruin) 125ml
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof noir (zwart) 125ml
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof rose (roos) 125ml
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof rouge (rood) 125ml
Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof vert (groen) 125ml
Déco relief vloeibaar voedsel kleurstof roos 125ml
Déco relief vloeibaar voedsel kleurstof rouge e129 (rood) 125ml
Edelgoud voedselkleurstof poeder 25gr
Florensuc spray velours rood/rouge 400ml
Ireks type x70(z)
Kleurstof oranje liquide 190ml
Kleurstofpoeder hoog geconcentreerd wateroplosbaar kerstrood 50g
Kleurstofpoeder hoog geconcentreerd wateroplosbaar zwart
Nog 2 producten zonder foto
- Déco relief vloeibaar eetbaar kleurstof kers 125ml
- Kleursoffen blauw.bruin.zwart.geel.1l
Verpakkingen 38
Bekijk in de webshop
Aluminium bak 162l/940cc 100st groot
Aluminium bak 208l/1000 100st medium
Aluminium bak 450cc 100st klein
Aluminiumfolie
Band bavarois doorschijnend 4cm
Band bavarois doorschijnend 5cm
Cakevormen 17cm 50st
Cakevormen 20 cm 50st
Cakevormen 24cm 50st
Deksel 162l/940cc 100st groot
Deksel 208l/1000 100st medium
Deksel 450cc 100st klein
Deksel koffiebeker 100st
Deksel milkshake maat 300/400/500ml
Duplex-papier 33/40 smos vichy
Duplex-papier 40/50 smos vichy
Goud carton 18x18 carre
Goud plateau 19x28cm 25st
Inpakpaper 30x40 - non-food
Inpakpaper 40x50 - non-food
Inpakpaper 50x60 - non-food
Milkshake beker 300ml
Milkshake beker 400ml
Milkshake beker 500ml
Moule rectangulaire optima 165x65x45mm 30 pc
Pizza 38x4 (50st)
Pp eco lepels white 100pcs
Pp eco vork white 100pcs
Nog 10 producten zonder foto
- Frietbakjes 955 250st
- Frietbakjes c85 250st
- Frietbakjes c92 250st
- Frietbakjes c93 250st
- Frietbakjes cf1 w 250st
- Karton transport40x60 50st
- Onderleggers bavarois rectangulaire 4.5x13cm (250st)
- Plooikarton zwart/goud 13x4.5xh1.5 200st
- Poetspapier absorbix 6st
- Polypropilene 18cm 2000st
Fruit 32
Bekijk in de webshop
Ananas dole 10 s
Ananas gold stukjes op sap fstat 24/567g
Ananas gold stukken fstate 6x3kg
Delifruit aarbeien 2.7kg
Delifruit frambozen 2.7kg
Framboosgruis 4x2.5kg (10kg)
Fruffi aardbeien plus 6kg
Fruffi kersen plus 6kg
Fruffi tropical plus 6kg
Kersen delifruit zwarte
Noordse kersen 3kg
Puratos deli cheesecake 5kg
Puratos harmony classic briant 14kg
Puratos harmony ready briant 12kg
Puratos topfil apple cubes 86%
Puratos topfil finest banana smooth 70%
Puratos topfil finest mango 70%
Puratos topfil finest raspberry seeds 70% 4.5kg
Puratos topfil krieken 4.5kg 70%
Puratos topfil pear 70%
Puratos topfil strawberry pieces 70% fruit filling
Rozijnen small grade a.pl 10x1kg
Rozijnen type 9 grade a
Nog 9 producten zonder foto
- Citroen confijt 8kg
- Framboospuree forst 4023003
- Fruffi frambozen plus 6kg
- Fruffi mangue
- Fruffi peren 6kg
- Fruitmix blokjes gekonfuit 6mm
- Pruimencorin 13kg mb
- Puratos carre abricot
- Sinaasappelschillen repels gekonfuit 4.5 - 7.5cm 1kg
Taarten & cakes 32
Bekijk in de webshop
A274c12 red velvet dome cake 12p
Almondy taart almond chocolat milka 980g
Almondy taart daim 1kg
Almondy taart salted caramel/amandelen 1.1kg
Almondy taart toblerone hazelnoot 1kg
B179 c10 kersentaart
Dh framboos-crumbletaartje 28st 2104720
Molco deluxe roomboter appeltaart 10205020
Panesco iced carrot cake with walnuts 5002066
Pecan caramel farmers brownie 5002007
Puratos tegral 4ever cake
Rijstaart 22cm 12st.vdl170
Strawberry red velvet cake 5002065
Taart biscuit met oreo
Taart met °framboos° cheesecake
Taart red love's code 0083
Taart red velvet
Taart san sebastian cheesecake 1500gr
Nog 14 producten zonder foto
- Almondy taart caramel/peanuts 1.2kg
- Dh chocolade-peertaartje 28st 2104742
- Merveilleux bigarraux 75g 20st
- Panesco crosta al limone 5000640
- Taart leonardo cake 00089
- Taart lotus met caramel
- Taart met banaan code 00076
- Taart met blueberry met bosbessen
- Taart met chocolade krokant code 00099
- Taart mono latte code 00082
- Taart mono met bosbessen velvet code 00100
- Taart raphael coco
- Taart slice verpakking + deksel
- Taart white profiteroles
Muffins 26
Bekijk in de webshop
A228 muffin triple chocolade gevuld
A229 muffin appel-kaneel-caramel
A230 muffin vanille cacao-noisette
A28 muffin vanille 40st
A29 muffin chocolade 40st
A77 muffin choco/vanille
B&b bl muffin choco coco 130g pof 12st
B&b bl muffin chocolate overkill 130g 12st
B&b bl muffin lemon cheesecake 130g 12st
B&b bl muffin salty caramel 130g 24st
B&b bl pistachio muffin 120g 12st
B&b muffin côte d'or 36st
B&b muffin red velvet cake 36st
B&b oreo muffin 110g 29347 12 st
Dark chocolate farmers brownie 5002008
Deluxe muffin carrot cake 36st 115g
Molco muffin milka gevuld 12 st
Muffin apple cinnamon 5001606
Muffin multiseed red fruit 5001605
Sakina muffin caramel & crumble 24x130gr
Sakina muffin carrot cheesecake 24x130gr
Sakina muffin vanille & rode vruchten 24x130gr
Nog 4 producten zonder foto
- Dawn muffin kitkat 80gr 15 st
- Muffin chocolate salted caramel 5001607
- Sakina muffin banoffee 24x130gr
- Sakina muffin cacao/choco-hazelnuts 24x130gr
Snacks 24
Bekijk in de webshop
Alfa chicken pie 185gr 30st 11362
Alfa double roll met aardappelen 40st 11026
Alfa double roll met gehakt 50st 15059
Alfa kihi met fetakaas 45st 11015
Alfa kihi met spinazie en fetakaas 45st 11016
B&b pizza margherita 175g ovaal 24st
Firat lahmacum (m) 60st
Gl geroosterde gekookte kipfilet 90/110g 2.5kg
Gl le duc battered onion rings
Jalapenos cheddar groene peper
Le duc mozzarella sticks 1kg
Mekka food nuggy(zak900g)
Momento dessert caramel
Panesco mini pizzetta margherita 4x30 st 5001307
Worstenbrood 70st
Nog 9 producten zonder foto
- Bestila kip 45 st
- Bestila vis 45 st
- Briwat gehakt 100 x 120gr
- Briwat kip 100x120gr
- Briwat vis 100x120gr
- Gl le volailleurs crunchy chicken tenders 600gr
- Mexicanoburger 55 st
- Pizza vegetaria 180g (ovaal)
- Rundergehaktschenkel 20% vet
Onderleggers 23
Bekijk in de webshop
Goud plateau 25x34 25st
Goud plateau 28x42 25st
Goudbordjes 100st rond
Goudkarton 14cm
Goudkarton 16cm
Goudkarton 18cm
Goudkarton 20cm
Goudkarton 22cm
Goudkarton 23cm
Goudkarton 24cm
Goudkarton 25cm
Goudkarton 26cm
Goudkarton 27cm
Goudkarton 30cm
Goudkarton 36cm
Goudkartons baverois rond 250st
Goudonderleggers 11x11 50st
Goudonderleggers 16x13 50st
Goudonderleggers 19x13 50st
Goudonderleggers 24x13 50st
Goudonderleggers 29x13 50st
Nog 2 producten zonder foto
- Onderleggers 25 5kg
- Onderleggers 27 5kg
Eetbare decoratie 21
Bekijk in de webshop
23223 spray velvet zwart velourseffect 400ml
24781 spray velvet pink velourseffect 400ml
Coco (geraspt) 22.68kg
Coco 12.5 kg
Fond citroen 2.5kg
Fondant chocolade 15kg
Fondant m.b/lebbe 15kg
Marsepein 1/3 2/3 5kg
Marsepein 2/5 3/5 5kg faro 40%/60%
Non pareil 1kg
Puratos sunset glaze ec xtlr
Nog 10 producten zonder foto
- Blad klein l58000 1000st
- Coco 5kg
- L34755-krul tulpen
- L68035 plaatje gesneden love
- L68533 cupudo
- Marsepein roze 5kg faro 2/3 1/3
- Meringue 200st
- Nonpareil strooisel blauw 850gr
- Nonpareil strooisel rood 850 g
- Rozen 35st roos
Vullingen 21
Bekijk in de webshop
Abrikozen pulpes 90/95
Abrikozen siroop gold reef 3kg
Appelmoes 3 mb
Bigarreaux (groen)
Bigarreaux (rode)
Olympia banketbakkersroom 1.750kg
Puratos carat nuxel hazelnot 5kg
Puratos deli orange
Puratos deli salted caramel cream filling
Puratos harmony classic neutra 14kg
Nog 11 producten zonder foto
- Abricozencorin 13kg
- Amlou zahra 200gr
- Appel cubic 10/10 fruibel 11kg
- Choux 9kg
- Creami cacao 6kg
- Creami hazelnoot & melk 6kg
- Creami hazelnoot cacao extra 6kg
- Creami krokante hazelnoot 6kg
- Creami krokante pistache 6kg
- Creami pistache extra 6kg
- Creami witte chocolade 6kg
Koekjes 18
Bekijk in de webshop
B&b cookie baked triple choc 48st
B&b cookie double choc chip (single packed) 66st
B&b cookie rich choc chip (single packed) 66st
Boterkoek natuur (022) 150st
Choc chip cookie 5000574
Double choc chip cookie 5000575
Macarons freeze 6x12 72st
Oatmeal cookie raisins 5002070
Pastridor sg*cinnamon scandi swirl
Poppies macaron de paris vanille 160st/35mm
Poppies macarons de paris choco 160st/35mm
Poppies macarons de paris natur 160st/35mm
Poppies macarons de paris pistache 160st/35mm
White choc chip & hazelnut cookie 5002141
Nog 4 producten zonder foto
- Almond cookie with butter 5000113
- B&b cookie baked milk choc chunk 48st
- Macarons freeze 288st
- Poppiesmacaron de paris 4 kleuren 35mm 160st
Aroma 17
Bekijk in de webshop
Dawn pasta compound aardbei 1kg
Eau fleur oranger 1l
Puratos classic banane 1kg
Puratos classic caramel 1kg
Puratos classic coconut 1kg
Puratos classic orange 1kg
Puratos classic passion fruit 1kg
Puratos miroir glassage chocolat noir
Puratos summum pistache 1kg
Renshaw witte suikerpasta extra 2x2.5kg
Nog 7 producten zonder foto
- Arome citron 355 1kg
- Biter amandel 220 m.b
- Cafe trablit
- Puratos classic aardbei 1kg
- Puratos classic framboos 1kg
- Puratos classic kers 1kg
- Vanille 340 mb
Taartbodem 14
Bekijk in de webshop
Dh taartbodem 28st 2104745
Dh taartbodem crème suisse 28st 2104746
Goudkarton 28cm
Goudkarton 34cm
Goudkarton 40x60(50st)
Pidy trendy round & sweet (ø 8 x h 2cm) ref:641.50
Pidy trendy zanddeegtartelet rechthoek zoet (boter)
Pidy trendy zanddeegtartelet rechthoek zoet (boter) 54st
Pidy trendy zanddeegtartelet rond 7cm (margarine)
Tartes sablées 22cm 10p pidy margarine
Tartes sablées 8.5mm 135p pidy
Tartes sablées 9.5mm 108p pidy boter
Nog 2 producten zonder foto
- Shortbread cakes 11cm 72pcs butter
- Shortbread cakes 18cm 12 pcs pidy
Broodzakken 12
Bekijk in de webshop
Broodzakken gr rond
Broodzakken lang para gv
Koekenzakken 1st
Koekenzakken 2st
Koekenzakken 4 st
Koekenzakken 6 st
Rol 35 gr/40 cm standtek
Stokbroodzakken 1st
Stokbroodzakken 2st
Nog 3 producten zonder foto
- Broodzak vita-plus 53st
- Broodzakken klein kr kv
- Zak sandwich
Margarine 11
Bekijk in de webshop
Delizio bunwax 600ml
Meister goldzieh-platte 10kg
Mira
Puratos spraylix
Nog 7 producten zonder foto
- Delfia croissant plak 5x2kg
- Delfia pat gerezen 4x2.5kg
- Mimetic incoporation 4x2.5kg
- Puratos aristo primeur croissant plus
- Puratos aristo primeur feuilletage
- Puratos soft'r cashmere a+
- Puratos soft'r white sense 20kg (pasta)
Miroirs 11
Bekijk in de webshop
Ovalette cikolatali soguk pasta de jeli 7kg
Ovalette frambuaz soguk pasta de jeli 7kg
Ovalette karamel aromali soguk pasta jeli 7kg
Ovalette pasta jeli yaban (paars) mersini aromali sogur
Puratos harmony classic rubi
Puratos miroir chocolat 5kg
Puratos miroir glassage blanc
Puratos miroir glassage rouge
Puratos miroir neutre
Nog 2 producten zonder foto
- Ovalette pasta jeli kiwi aromali soguk 7kg
- Ovalette pasta jeli yaban (aardbei) celik aromali soguk 7kg
Taartendozen 11
Bekijk in de webshop
Taartendozen 11x7
Taartendozen 13x8
Taartendozen 17x8
Taartendozen 19x8
Taartendozen 23x8
Taartendozen 27x8
Taartendozen 30x10
Taartendozen 30x8
Nog 3 producten zonder foto
- Taartendozen 15x8
- Taartendozen 21x8
- Taartendozen 25x8
Tarwe 10
Bekijk in de webshop
C.p friso instant 25kg
Couscous dari fijn 1kg
Nog 8 producten zonder foto
- Bresilien m.b 6kg 50%
- Bresilienne 5kg 20/20
- Cereform 25kg
- Ceres havervlokken 25kg
- Ceres rogge bloesem 25kg
- Ceres rogge sint vith 25kg
- Puratos tegral biscuit dark
- Rijstcreem 25kg
Boter 9
Bekijk in de webshop
Boter debic 25kg
Corman boter 82% incorpo blauw brioche & cake caroteen
Corman boter 82% tourage blauw feuilletage & croissant caroteen
Corman creme au beurre
Deb margarine debco 10kg
Puratos aristo pan 4 x 2.5kg
Puratos aristo primeur cake-rspo segregated
Rochefort cup boter portie 100x10gr
Nog 1 producten zonder foto
- B51 boterplak 2.8mm 57x37cm
Eieren 7
Bekijk in de webshop
25469 suikerpasta 1kg modecor pop hemelsblauw
Cocovit eiwit 1liter
Cocovit vloeibaar eigeel 1liter
Magere kwark platte kaas 5kg
Nog 3 producten zonder foto
- Cocovit gebakken eieren 75st
- Eieren vers large 360st
- Gepelde eiren 150 st
Bakpapier 5
Bekijk in de webshop
Bakpapier 60x40 41g/m
Bakpapier 80x60 41g/m²
Cuvetten tulicup bruin 50x95 p/200
Moule rectangulaire optima 180x80x55mm 15pces
Moule rectangulaire optima 200x82x70mm 40pces
Bladerdeeg 5
Bekijk in de webshop
B01 plakken bladerdeeg 2.5mm 16 st x 625g
Ble d'or 470gr feuilletee
Ble d'or 970gr feuilletee
Puratos easy luxe 25%
Tartes sablées 24cm 10p pidy maragarine
Bloem 5
Bekijk in de webshopNog 5 producten zonder foto
- Dossche bloem alfa 25kg
- Maisbloem 25kg
- S500 cl
- Tarwemeel t550 25 kg
- Tarwemeel type 55 10x1kg
Noten 5
Bekijk in de webshop
Broyage 100% 5kg
Duyvis display crac-a-nut paprika 20x45gr
Hazelnoten 10kg
Walnoten gepeld 10kg
Nog 1 producten zonder foto
- Amandelen geeffileerde 5kg
Decoratie 3
Bekijk in de webshop
Puratos crousticrep blond 2.5
Nog 2 producten zonder foto
- Dv foods speculoos biscuit - crumble 2kg
- L5761 set voetbal+goal
Bakpoeder 2
Bekijk in de webshop
Puratos sponge biscuit 25 kg
Nog 1 producten zonder foto
- Backing 1.5kg
Bakvormen 2
Bekijk in de webshop
Taartvorm papier novocart 10cm
Nog 1 producten zonder foto
- L30355-taartplaat vierkant 40cm 5st
Dadels 2
Bekijk in de webshop
Dadels medjoul large 5kg
Nog 1 producten zonder foto
- Dadels deglet nour algerie nakhl al assil 1kg
Eiwit 2
Bekijk in de webshop
Cocovit vloeibaar heel ei 1l
Cocovite roerei 109 (4x1kg)
Patisserie 2
Bekijk in de webshop
Callebaut hazelnootpasta 5kg
Nog 1 producten zonder foto
- Callebaut suiker deeg cow 7kg
Room 2
Bekijk in de webshop
Puratos ambiante chocolate flavor 12x1l
Puratos ambiante topping 12x1l
Gist 1
Bekijk in de webshop
Gist bruggeman
Multi flakes 1
Bekijk in de webshop
Puratos g&s decor multi seeds multi flakes 5kg
Horeca 417
Dranken 98
Bekijk in de webshop
7up 4x6x33cl sleek can
Aa drink hich energy 24x33cl
Campina volle melk bric 12x1l 3674
Capri-sun multivitamin 20cl (40/tray)
Capri-sun orange 20cl (40tray)
Capri-sun safari 20cl (40/tray)
Capri-sun tropical 20cl (40/tray)
Cecemel blik 24 x 250ml
Chaudfontaine fles 24x50cl
Cigogne 250clx24 blik
Cigogne 330clx24 blik
Cigogne glas 250mlx24
Fristi blik 12x25 cl
Fritz anjola organic pineapple 24 x 20cl
Fritz limo apple cherry elderberry soda 24 x 20cl
Fritz limo honingmelone 24 x 20cl
Fritz limo orange 24 x 20cl
Fritz limo zitrone 24 x 20cl
Fritz organic apple spritzer bio-02 24 x 20cl
Fritz organic rhubarb spritzer bio-02 24 x 20cl
Fritz-kola 24 x 20cl
Fritz-kola no sugar 24 x 20cl
Fritz-kola superzero zero sugar 24 x 20cl
Hawai ananas 6x1.3l
Hawai ananas blik 24x25cl
Hawai tropical 6x1.3l
Hawai tropical blik 24x25cl
Inex volle melk bric 12x1l 3674
Kinza cocktail 30st x 25cl
Kinza cola 30st x 25cl
Kinza lemon 30st x 25cl
Kinza orange 30st x 25cl
Lemonsoda 6x4x33cl
Lipton ice tea 24x33cl
Lipton ice tea peach 24x33cl
Looza appel 24x0.20cl vp
Looza appel-kers 24x0.20l vp
Looza orange 24x0.20l vp
Looza perzik 24x0.20l vp
Maxr pink tornado drink 12st
Mirinda orange 24x33cl sleek can
Nico nico - mango
Nico nico - passion fruit
Nico nico - peach
Nico nico - red grape
Nico nico - strawberry
Oransoda 6x4x33cl
Pacha drink aardbei 24x33cl
Pacha drink appel 24x33cl
Pacha drink kokosnoot 24x33cl
Pacha drink lychee 24x33cl
Pacha drink mango 24x33cl
Pacha drink meloen 24x33cl
Pacha drink mojito 24x33cl
Pacha drink passievrucht 24x33cl
Pacha drink perzik 24x33cl
Pepsi max 4x6x33cl sleek can
Pepsi max lemon 4x6x33cl sleek can
Pepsi max lime 4x6x33cl sleek can
Pepsi regular 4x6x33cl sleek can
Poms 6x1,3l
Poms blik 24x25cl
Red bull cold 25cl can (24/tray)
Red bull spring edition 25cl can 12st
Red bull sugarfree pink edition 25cl can 12st
Red bull summer edition 25cl can 12st
Ritchie bloodorange glas 24x27,5cl
Ritchie cola blik 24x33cl
Ritchie cola zero blik 24x33cl
Ritchie grapefruit glas 24x27,5cl
Ritchie lemon blik 24x33cl
Ritchie lemon-ginger glas 24x27,5cl
Ritchie orange blik 24x33cl
Salaam cola 24x33cl
Salaam cola-zero 24x33cl
Salaam yemonade 24x33cl
Twist & drink apple 20cl (24/tray)
Twist & drink bubblegum 20cl 4-pack(24/tray)
Twist & drink cherry 20cl (24/tray)
Twist & drink cola-mix 20cl 4-pack(24/tray)
Twist & drink multifruits 20cl 4-pack(24/tray)
Twist & drink raspberry 20cl (24/tray)
Twist & drink strawberry 20cl 4-pack(24/tray)
Twist & drink wildberry 20cl (24/tray)
Water baldaran 0.500ml
Nog 13 producten zonder foto
- Ex boisson gazeuze 18x0.25 cl
- Kinza citrus 30st x 25cl
- Kinza lift up 30st x 25cl
- Lemonsoda mojito 6x4x33cl
- Maxr mint mojito drink 12st
- Maxr ruby fire 12st
- Nico nico - melon
- Nico nico - tropical juice
- Poms 450clx12 pack bottle
- Ritchie bloodorange blik 24x33cl
- Spa reine 24x0.50cl
- Water de fontaine de la reine 0.33cl x 12
- Water de fontaine de la reine 1.5l x 6
Desserts 93
Bekijk in de webshop
A11 slagroomsoesje 240st
A18 gevulde mini-éclair 144stx17g
A240c12 duo chocolate cake
A241 crazy carrot cake 1800gr
A246c36 rocky road brownie 2760 g
A302c12 triple chocolate cake
A304 banana cake 1200gr
A305 c12 cookie pie
Alfiero chocolate mouss 12x90gr
Alfiero speculoos & caramel 12x100gr
Alfiero tiramisu bueno 12x100gr
Alfiero tiramisu fruits rouges 12x100gr
Alfiero tiramisu mangue & passion 12x100gr
Alfiero tiramisucookies & cream with chocolat 12x100gr
B&b cake loaf lemon 366
B&b cake loaf marble 367
B&b carrot loaf cake
B&b cheesecake 12p
B&b classic carrot cake 10p
B&b molco normandic apple taart
B639 c21 cake choco/coco
B691 c21 choco bosvruchtencake
B717 c21 appelcake
B761c12 bresiliennetaart 1290g/10p
B945c28 chocolade vanille cake
Belcolade melk chocolate drops o3x5/j 2x5kg
D134 mini donuts ass 108st
Debic chocolade mousse
Debic creme brule
Debic slagroom spuitbus
Debic vegetop uht gesuikerd 6x2l
Decorgel 7kg
Decorgel wit 3kg
Dr oetker poffertjes ca 360 st
Flan français 8x12 stuks (90073)pruve
Mini- beignet biscoff speculicious 4242008
Mini-beignet berry bomb 2104763
Mini-beignet choc o lot 3x35st 2104765
Mini-beignet lil'apple 3x35st 2104768
Moelleux chocolade 5001771 24x90g
Momento cheese mangue
Momento cheesecake citron
Momento cheesecake framboise
Momento mousse choco
Momento pistache
Momento tiramisu bueno
Momento tiramisu snickers
Momento tiramisu speculaas
Panesco american pan cake 40 st 5002239
Panesco croissant curved multigrain 5002001 40st
Panesco flapjack chocolate chip 5001288
Panesco flapjack fruit 5001043
Pastridor sg mini-danish selection 112 st 223173
Pidy profiteroles butter 250st
Pistache poeder natuur
Taart witte met pistach code 00063
Tiramisu dessert
Trompe l'oeil appel 11x75gr
Trompe l'oeil banane 12x85gr
Trompe l'oeil cacahuete 12x100gr
Trompe l'oeil cacao bean of chocolate 12x65gr
Trompe l'oeil citron 12x100gr
Trompe l'oeil framboise 12x85gr
Trompe l'oeil fruit de la passion 12x95gr
Trompe l'oeil mango 12x95gr
Trompe l'oeil mangue 12x110gr
Trompe l'oeil noisette 12x105gr
Trompe l'oeil pecan 12x85gr
Trompe l'oeil pistache 12x90gr
Trompe l'oeil vanille 12x60gr
Nog 23 producten zonder foto
- Apple tart normande 5000697
- B&b profiterol cake 12p
- Bahia mill d'marrakech 4st
- Bahia mill d'marrakech 8st
- Belgaufra leige waffle patties 'boter' 130x130gr
- Biscoline 25kg
- Boncolac 673501 taart framboise chocolade wit 12x580gr
- Brusselwaffel 5000622 6x9 st
- Churros tayba 500gr
- Debic panacota
- Debic rijst (e) 10kg
- Dr oetker american pancakes 40st
- Dubai chocolade taart 10 slice
- Gofrino geurts luikwafels met vanille 48 x 110gr
- Kunafa ( rol )
- Kunafa (bulbul nest ) l
- Kunafa (bulbul nest ) xl
- Kunafa (bulbul nest) royal
- Kunafa roasted 350g
- Kunafa roasted 5kg
- Mini-beignet buenussimo 3x35st 4242072
- Momento cheese redvelvet
- Party day faintaines des glaces 20cm 95/100 sec 12st
Snacks 52
Bekijk in de webshop
Alsa flan chocolade 65gr
Alsa levure chimique en poudre 10 x 7 gr
Alsa sucre vanille 10 x 7.5 gr
Borek met kip en witte sesamzaadjes kob 4243002
Borek spinazie en feta kob 100stx95g 4243000
Ex maestro french fries 10x10m 4x2.5kg
Ex mora garnaalkroket 24x60gr
Gourmet crispy chicken wings nature halal 1kg
Kasmi kamini salami 175gr (12st)
Kasmi kamini snack 25gr (50st)
Lay's chips heinz tomato ketchup 20x40gr be
Lay's chips max salt &black pepper 20x40gr be
Lay's chips naturel 20x40gr
Lay's chips paprika 20x40gr be
Lay's chips pickels 20x40gr be
Mekka food bitterballen (1200gr)
Mekka food cornstick horeca (26x80gr)
Mekka food frikandel hor.(30x85gr)
Mini-borek met kip en witte sesamzaadjes kob 4243038
Mini-borek spinazie en feta kob 100stx35g 4243030
Mora fishburger xl 15x120gr
Poulet tenders southern style s&t 1kg 66190327
Prohalal belcanto extra halal 15x140g
Prohalal cervela halal 24x140g
Prohalal chikies halal 120x19g
Prohalal crocacoq halal 24x80g
Prohalal crumby burger halal 30x115gr
Prohalal frikandel halal 40x85g
Prohalal gehaktbal halal 24x140g
Prohalal grizly halal 14x150g
Prohalal hamburger halal 30x100g
Prohalal kalkoenstick halal 21x135g
Prohalal krokidel halal 20x100g
Quiche ricotta spinazie vgb
Nog 18 producten zonder foto
- Borek feta en maanzaadjes kob 4243001
- Bouchees mc & cheese 30g 1kg
- Chicken rings ranchero 25g halal s&t 1kg
- Dunya boulettes(24x140gr)
- Dunya burger ovaal (30x100g)
- Ex everyday kroketten 4x2.5kg
- Frikadel 10kg (65gr)
- Gl spicy tenders poulet cornflakes halal
- Gourmet tenders de poulet nature 10x1kg
- Halal krokante kip goujons hot&spice skyfood 1kg (10x1kg)
- Mini briwat kip 100st
- Mini briwat vis 100st
- Poulet chunks southern style panee s&t 1kg 66190048
- Poulet tenders crunch flakes halal 6kgx10st
- Tender de poulet corn flake halal
- Verto chicken roll vietnames 100st
- Verto veggie roll vietnames 100st
- Zingy burger filet poulet pne 135g s1k
Vlees 30
Bekijk in de webshop
F. chicken crunchies 25g 1kg
F. chicken wings hot&spicy 1kg
Fjord gerookte zalm resten 500gr
Gourmet smash burger halal 70% - 20%mg
Poulet tranchettes filet cuit roti halal
Nog 25 producten zonder foto
- Agnus burger 40st x 150g
- Boef smash burger 98.9% halal 25%mg 60g
- Boeuf hache gaufre halal 180gr 20% mg c 25st
- Boeuf hache gaufre halal 45gr 20% mg c4 100st
- Boeuf hache gaufre halal 80gr 20% mg c4 56st
- Charcuterie kalkoenham halal sneetjes 1kg
- Cornflake gepaneerde kipfilet burger
- Dunya burger (30x100g)
- Dunya ribburger 20x140g
- F. chicken drumsticks hot&spicy halal 1kg
- F. chicken filet nature farmer jim 1kg
- F. chickenburger halal 80g
- F. crispy chicken tenders cowboy jack hot&spicy halal 1kg
- F. crispy chicken tenders cowboy jack natuur halal 1kg
- F. hotdog gevoglde 17cm halal 80g
- Gesneden gerookt spek runfsvlees halal 250g
- Gourmet chicken curry emince de poulet 2.5kg halal
- Gourmet chicken paprika emince de poulet 2.5kg halal
- Halal krokante kip goujons skyfood 1kg (10x1kg)
- Kasmi diepvries geroosterde kipfilestreepjes 10mm 2.5kgx4
- Kasmi gesneden kalkoen 1kg
- Poulet tenders spicy croustillant 6kx10st
- Poulet wings crispy hot&spicy halal s&t 1kgx10
- Spare ribs friander jongrundvlees
- Spare ribs vitender kaflsvlees
Toppings 28
Bekijk in de webshop
Colac black cookie
Colac choc-ô-nut wit
Colac dame blanche
Colac lemon curd
Colac topping aardbei
Colac topping banaan 1kg 0020503
Colac topping belgische speculoos 1kg 0025092
Colac topping choc-ô-nut 1kg
Colac topping chocolade 1kg 0020505
Colac topping framboos 1kg 0020507
Colac topping gezouten karamel 1kg 0020499
Colac topping karamel-toffee 1kg
Colac topping mango 1kg 0020516
Colac topping passievrucht 1kg 0020517
Colac topping pistache 1kg 0020950
Colac topping witte chocolade 1kg 0020523
Isfi agar agar 180gr
Lotus biscoff gemalen speculoos 750g
Lotus biscoff spread 3kg
Lotus speculoos pasta 1,6kg
Lotus speculoos topping 1kg
Suiker sticks dunya food 500x4gr
Nog 6 producten zonder foto
- Colac topping tropische vruchten
- Pistachcréme 3 kg
- Sakina crema di pistacchi 40% 5kg
- Sirop delissia caramel 300gr
- Sirop delissia choclat 300gr
- Sirop delissia fraise 300gr
Brood 27
Bekijk in de webshop
Dh boerenpistolet wit vgb 75 st 2103782
Dh mini mix soft carré ts 75 st 2307080
Dh panini met kruiden 27 2103160
Dh panini met kruiden voorgegrild 27 2103849
Dh panini wit voorgegrild 27 2103802
Dh pistolet maxi vgb 55 st 2104033
Dh schiacciata romana multigrain pre-sliced
Durum 30cm 6x18st
Maxi hot dog bun ts 4075067 19.5cm 0004075067
Panesco bagel everything 5001769
Panesco bagel natuur 32st 5001766
Panesco bagel sesame poppy 5001767
Panesco barra gallega media 125gr 50st 5000602
Panesco gourmet brioche bun vegan pre-sliced 85
Panesco panini wholemeal pre-grilled pre-sliced 55st 2104218
Panesco pavé garde forestier 2104366
Panesco schiacciata farcita pesto 5002259
Pastridor assortiment resto 100st 222864
Pastridor half frans stokbrood bruine27cm 15460000
Pastridor half stokbrood wit 26cm15530000
Pastridor pain bagnat wit 13cm 16550001
Soft bun potato turmeric pre-sliced 80g/45stk 5001982
Nog 5 producten zonder foto
- Firat pide (l) 40st (5x8)
- Pan brood bruin groot matlouh (pain de semoule) 25st (25x ±300gr)
- Pan brood griesmeel groot matlouh (pain de semoule) 25st (25x ±300gr)
- Pan brood griesmeel klein matlouh a80 stuks
- Panesco 5002242 sandwich bread white 800
Siroop 24
Bekijk in de webshop
Arome vanille mauritius dawn
Monin siroop bleu curaçao 70cl
Monin siroop cane sugar 1liter
Monin siroop caramel 1 liter
Monin siroop coconut 1liter
Monin siroop ginger 70cl
Monin siroop green mint 70cl
Monin siroop hazelnoot 1liter
Monin siroop mojito mint 70cl
Monin siroop passion 70cl
Monin siroop pumpkin spice 70cl
Monin siroop stawberry 1liter
Monin siroop tiramisu 70cl
Monin siroop vanille 1 liter
Monin siroop violet 70cl
Sirop de glucose 2kg
Nog 8 producten zonder foto
- Fruit layer bleu curaçao 70cl
- Fruit layer syrup caramel 70cl
- Fruit layer syrup passion fruit 70cl
- Fruit layer syrup strawberry 70cl
- Fruit layer syrup syrup hazelnut 70cl
- Fruit layer syrup vanilla 70cl
- Fruit layer syrup violet flavoured 70cl
- Fruit layer syrup virgin mojito 70cl
Buns 13
Bekijk in de webshop
Mr. bigmouth brioche bun 81gr 7x4
Pain burger
Panesco brioche bun pre-sliced 85 50st 2104377
Pastridor chili hamburger bun 12.5cm
Pastridor hamburger bun 5 inch
Pastridor mini hamburger bun sesam 7.5cm 84st 230309
Pastridor potato bun 12cm 223464
Nog 6 producten zonder foto
- Durum tayba tortillas 25cm 10x60gr
- Durum tayba tortillas 30cm 18x80gr
- Mini hamburger bun rustic 2,95 inch/7.5cm 120st
- Mr. bigmouth multiseed style bun 81gr 7x4
- Pastridor brioche hot dog bun 227133
- Pidy vol-au-vent/pasteitje rustic 9cm (boter)
Zuivel 13
Bekijk in de webshop
Alpro barista coconot
Alpro barista haver
Alpro barista soya
Boter solarec bx2kg
Delizio gourmet margarine 6x2kg
F. gesmolten cheddar 88 sneden 12.3g
Philadelphia original 1.65kg prof per stuk
President creme culinaire 18% 6x1l
Vache qui rit 24 p
Vache qui rit 8p
Nog 3 producten zonder foto
- Alpro barista almond
- Debic culinaire creme origi.7907022
- Frischli kookroom 20% 12 x 1 liter
Aardappelen 9
Bekijk in de webshop
Ex mora kaaskroket 24x50gr
Maestro french fries 10x10m 4x2.5kg
Mccain spicy wedges 5x2.5kg (12,5kg)
Nog 6 producten zonder foto
- Crrrock'n crunchy spicy wedges 4x2.5kg
- Crrrock'n zoete aardappelfriet 4x2.5kg
- Maestro aardappelpuree natuur 4x2.5kg
- Maestro kroketten 4x2.5kg
- Maestro shoestring 7x7 4x2.5kg
- Mccain zoete aardappel frieten 11mm 4x2.5kg
Peulvruchten 8
Bekijk in de webshop
Bograin gele split erwten 10x1kg
Bograin kikkererwten 10x1kg
Bograin linzen castellana 10x1kg
Bograin mais popcorn 10x1kg
Gebakken uitjes 500gr
Lentilles nylon extra tagine 1kg
Nog 2 producten zonder foto
- Bograin kikkererwten glazen pot 580 ml
- Pois casse vert tagine 1kg
Olijven 7
Bekijk in de webshop
Olijven groen barbecue 8 kg
Olijven groen ontpit 6kg
Olijven groen ontpit piquante 8kg
Olijven zwart façon gréc 8 kg
Olive verte en rondelle 7kg
Nog 2 producten zonder foto
- Olive noire sel-sec (beldia) 8kg
- Olive verte piquante 8 kg
Oliën 6
Bekijk in de webshop
Delizio frituurolie 15l
Delizio gourmet spray 6x600ml
Delizio olijfolie extra vierge 15x1l
Delizio palmvet 4x2.5kg
Delizio rundvet halal 4x2.5kg
Nog 1 producten zonder foto
- Zonnebloemolie juliette 15x1l pet
Bouillons 3
Bekijk in de webshop
Ideal kippenbouillon 24 st
Ideal runderbouillion 24 st
Ideal schapenbouillon 24st
Slagroom 3
Bekijk in de webshop
Debic tiramisu 1l
Kaasbrik mozzarella kaas 2kg
Puratos whippak box 10l
Groenten 2
Bekijk in de webshop
Peperoni 7kg
Nog 1 producten zonder foto
- Brindolive diverse groenten 8 kg
Praline 1
Bekijk in de webshopNog 1 producten zonder foto
- Patisfrance pralirex pistache 100 %
Winkel 60
Thee & koffie 24
Bekijk in de webshop
Koffiebekers 100 st 12 oz
Koffiebekers 50 st 8 oz
Koffiebonen dark 1kg
Lipton yellow label 100 bag 200gr
Mocambo caffe espresso gusto intenso 1kg
The hayatti 41022 aaaaa 6kg 200gr
The hayatti 6kg 400gr
The laayoune 3505 lulu cl602
The laayoune 4011 cl203
The laayoune 41022 cl aaaa 6kg 200gr
The sultan al ambar 200gr
The sultan al ambar 500gr
The sultan al assala 200gr
The sultan al assala 500gr
The sultan al jawhar 200gr
The sultan al jawhar 500gr
The sultan chaara 4011 200gr
The sultan chaara 4011 500gr
The sultan najma 200gr
Nog 5 producten zonder foto
- The bladi 200g 3505
- The bladi 200g 9367
- The hayatti 422 vert 6kg 400gr
- The laayoune 4011 cl202
- The laayoune 41022 cl aaaa 6kg 400gr
Zoetigheden 9
Bekijk in de webshop
Cote d'or spread/pasta melkchocolade 12x300g
Côte d'or blok melk/lait (24x150g)
Ideal visbouillon 24 st
La nia madeleines 40 st 1.2kg
Mister fezz briwat kip 10x6st
Mister fezz briwat vis 10x6st
Oreo melkchocolade covered 10x6st
Oreo mini donut 24g 6-pack 29415
Nog 1 producten zonder foto
- Belma artisanaale madeleines 36st
Non-food 8
Bekijk in de webshop
Nitril
Poetspapier
Polypropilene 14cm 2000st
Servetten 9 pack
T-shirt bag 45mm
T-shirt bag 55mm
T-shirt bag 60mm
Nog 1 producten zonder foto
- Koningskroon 100st
Conserven 6
Bekijk in de webshop
Kikkererwten bbocal tagine 570gr
Thon pescamar huile 80gr
Thon pescamar tom 80gr
Nog 3 producten zonder foto
- Amgalita couscous fijn 1kg x 12st
- Amgalita couscous moyen 1kg x 12st
- Hot dog 250g maxi chatar
Schoonmaakproducten 3
Bekijk in de webshop
Blauwe bakzakken
Nog 2 producten zonder foto
- Inaya multi purpose 1000 ml
- Ontvetter inaya 1l-spray
Aromapasta 2
Bekijk in de webshop
Harissa 1/2
Harissa tube 70 gr
Fruit 2
Bekijk in de webshop
Kersen delifruit rood
Pruimen 800gr
Beleg 1
Bekijk in de webshopNog 1 producten zonder foto
- Rundsworst 280gr mix chatar
Gist 1
Bekijk in de webshop
Bruggeman gist 125gr
Glucose siroop 1
Bekijk in de webshop
Glucose siroop 1kg
Olie 1
Bekijk in de webshop
Huile d'olives tajine 2l
Smaakmakers 1
Bekijk in de webshopNog 1 producten zonder foto
- Ideal levure chimique
Tarwe 1
Bekijk in de webshop
Couscous dari moyen 1kg
Diepvries 27
Hamburger buns 11
Bekijk in de webshop
F. potato bun 45x80g
Pastridor 4"hamburger bun 2x24 227153
Pastridor 4,5" hamburger bun met sesam 227154
Pastridor double cut hamburger bun sesam 4"77g voorgescneden
Pastridor multiseed hamburger bun
Pastridor oval hamburger bun sesam 225385
Pastridor pepper hamburger bun
Pastridor rustiek hamburger bun 12,5 cm 23620000
Pastridor spicy entrecôte burger op een steakhouse hamburger bun
Pastridor tiger hamburger bun-12cm 221823
Nog 1 producten zonder foto
- Pastridor hamburgerbroodje classic 11 cm 20760000
Taartbodems 7
Bekijk in de webshop
Taartbodems 18cm 18 st vdl
Taartbodems 20cm 18st vdl
Taartbodems 22cm 18st vdl
Taartbodems 9cm 80st vdl
Nog 3 producten zonder foto
- Rijsttaart 27cm 6st.vdl161
- Taartbodems 11cm 80st vdl
- Taartbodems 27cm 9 st vdl
Brood 4
Bekijk in de webshop
Panesco plaguette demi-lune 48st 5001149
Pastridor briochebrood met rozijnen 6x400gr
Pastridor half frans stokbrood wit 36cm 15570001
Pastridor premium brioche hamburger bun
Croissant 3
Bekijk in de webshop
Croissant boter rmm 75871
Pastridor croissant recht 70g 223805
Taartbodems 24cm 9 st vdl
Beefburger halal 1
Bekijk in de webshopNog 1 producten zonder foto
- Carpisa beef mince smash burger halal 70 gr c7kg
Snacks 1
Bekijk in de webshop
Mister fezz briwat gehakt 10x6st
Overig 24
Overig 6
Bekijk in de webshop
Fresh cling 45cm
Lay's chips oven roasted 20x40gr
Oven & grill reiniger 5l
Polypropiléne 100x130 1000st
Sirosuc 7kg
Nog 1 producten zonder foto
- Ovenborstel 45cm+steel
Sirop 5
Bekijk in de webshop
Puratos miroire caramel 5kg
Sébalcé vanille-extract aroma vanille 1l
Sébalcé vanille-extract bourbon 0.5kg
Sébalcé vanille-extract madagascar 1l
Sébalcé vanille-extract tahitensis 0.5kg
Olie 2
Bekijk in de webshopNog 2 producten zonder foto
- Frituurolie plus juliette 10 liter pet
- Sakina olijfolie 60% - zonnebloemolie 40%
Kokkies 2
Bekijk in de webshop
Oreo crums without cream 400g
Nog 1 producten zonder foto
- Snack box mndlz 47 st
Slagroom 2
Bekijk in de webshop
Puratos chantypak non gmo 12l
Nog 1 producten zonder foto
- Derinop puding kant en klaar
Bloem en griesmeel 1
Bekijk in de webshop
Ireks decosyn 10kg
Gelatine halal blaadjes 1
Bekijk in de webshopNog 1 producten zonder foto
- Gelatine halal blaadjes 1kg
Onderleggers 1
Bekijk in de webshop
Goudkarton 32cm
Sausen 1
Bekijk in de webshopNog 1 producten zonder foto
- Ex joppiesaus emmer 2,5kg
Verbeteraar 1
Bekijk in de webshop
Ovalette pasta katki maddesi 5kg (stabilator)
Conserven 1
Bekijk in de webshopNog 1 producten zonder foto
- Kuipjes 105x40x25h.mm
Voeding 1
Bekijk in de webshopNog 1 producten zonder foto
- Sneeuwzout 25ktg
Merken die u bij ons vindt
Een deel van de merken in onze webshop, plus ons eigen huismerk Sakina. Sakina Trading is officieel Pastridor-grossier.
- Pastridor
- Puratos
- Callebaut
- Belcolade
- Debic
- Colac
- Pidy
- Panesco
- Déco Relief
- Poppies
- Monin
- Lotus
- Lay's
- Capri-Sun
- Red Bull
- Ritchie
- Pauwels
- Prohalal
- Sakina (huismerk)
Het aanbod wisselt. Vindt u een product niet terug? Bel of WhatsApp ons op +32 487 64 77 11.
Praktisch
Langskomen, bestellen of bellen.
Ma–vr 8.30–17.00 u
Met een B2B-account ziet u uw eigen prijzen.
Wij leveren ook aan
Bakkerijen & patisserieën
Grondstoffen van Puratos, chocolade, Pastridor-viennoiserie en verpakking.
Lees meerHoreca, snackbars & frituren
Broodjes, halal-burgers en -snacks, sauzen, frituurvet en verpakking.
Lees meerNachtwinkels & buurtwinkels
Dranken, chips en koeken, bake-off, Marokkaanse thee en droge voeding.
Lees meerHet hele assortiment
Bakkerij, diepvries, droge voeding, dranken en non-food op één adres.
Lees meerKlaar om te bestellen?
In de webshop ziet u het volledige assortiment, uw prijzen en uw vorige bestellingen.
Naar de webshop